MortRing (PocketPC aplikace)

Kdysi jsem tu sliboval, že zde sepíšu své zkušenosti s aplikacemi určenými pro operační systém Windows Mobile – konrétně ty, které jsem vyzkoušel na MDA Compactu (zařízení řady PocketPC).

Díl první: Vyzvánění

Možnost přiřadit různé tóny, melodie atd. různým volajícím popřípadě kategoriím volajících není sice věc životně důležitá, ale hodí se. Pokud jde totéž nastavit i pro příchozí textové zprávy, ještě lepší. Opět, záležitost by to neměla být nijak složitá z hlediska programování. Vyzkoušel jsem však několik aplikací, které buď nefungovaly tak jak měly, nebo byly zbytečně velké, komplikované a zaměřené na mnohem více funkcí, které však nepotřebuju. Často se jednalo o shareware aplikace nebo případně čistě komerční aplikace.

Řešení jsem našel a jmenuje se MortRing. Je to malá aplikace běžící v trayi. Časem zapomenete, že jí vlastně máte nainstalovanou. Taková je moje zkušenost. Po půl roce používání s ní nebyl ani jeden problém.

MortRing umožňuje přiřadit vyzvánění (wav, mp3) kontaktu případně kategorii kontaktů. Využívá kategorie již definované ve standardním správci kontaktů (používané i v Outlooku), takže nemusíte zavádět žádné nové kategorie speciálně pro tuto aplikaci a třídit do nich kontakty. Melodii lze samozřejme zvlášť přiřadit pro volání a zvlášť pro textové zpravy. Uživatelské rozhraní je maximálně účelné, v předchozí verzi autor zapomněl i na obvyklé About o aplikaci či autorovi, takže jsem nemohl ani zjistit, jakou verzi vlatstně mám 🙂 Screenshoty jsou z aktuální verze 0.97.

Stáhnout ho můžete zde.

2 komentáře: „MortRing (PocketPC aplikace)

  1. Anonymous 17/12/2005 / 23:52

    Nejak mi tu na stole chybi jiste dvd, pane boruvek. 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s