Concorde

Letadlo Concorde mě fascinovalo od dětství. Jedno ze dvou nadzvukových dopravních letadel (komerčních), fantastický design, sklápěcí nos, dvakrát rychlejší než ostatní…bohužel už nelétá, částečně kvůli tragédii která se stala v Paříži v roce 2000.

Takže jiste chápete, že jakmile jsem zjistil, že jeden kousek stojí vystavený na letišti Charles de Gaulle International Airport v Paříži, chtěl jsem si ho zvěčnit svým foťákem. Takhle to dopadlo – akční a hbitá pracovnice letiště mně můj záměr překazila a nebyla zrvona milá! Prý se na ploše fotit nesmí! Zatracení teroristi! 😉


Mimochodem, to uprostřed je opravdu Concorde.

1 komentář: „Concorde

  1. Anonymous 04/07/2006 / 20:36

    Ahoj Milo, po case jsem se zase podival jak zijes, pekne fotky jak z 300 zatacek, tak z Parize, Lenka se tam chysta v srpnu.. Ale zaujal me ten Concorde. Nevim jestli jsem Ti to vypravel, v Nemecku je jeden typek, kterej si pro radost udelal technicke muzeum ve speyeru (kde jsem byl) a sinsheimu (ktery jsem bohuzel nestihl navstivit). Kazdopadne obe stoji za shlednuti, prave v sinsheimu lze videt TU-144 i ten Concorde, ktery muzes ostatne prohlednout i zevnitr, takze az budes mit cestu kolem… 🙂 Link posilam: http://www.museum-sinsheim.de/ Mej se P.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s